Цього року ННІ історії і філософії  закінчують 55 бакалаврів і 39 спеціаліста.  Вони  прожили незабутні студентські роки,  які будуть згадувати все життя. Успіхи в навчанні результативні: червоний диплом отримали 4 бакалавра і 11 спеціалістів; Владислав  Італьєв двічі був призером міжнародного турніру з історії і нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України. Наші студенти, ще до завершення вузу спробували себе в якості учителів, і дирекції шкіл ними задоволені. Це Ірина Медведенко, Влада Скляр і Іван Банах. Другий рік поспіль візитівкою Інституту є волонтерські курси по підготовці до ЗНО з історії України, де заняття проводили також випускники Інституту –  Марина Буцак, Тетяна Бартко, Віталія Куліда, Антон Ведула, Станіслав Сафонов.

Нашим випускникам характерна активна громадянська позиція, патріотизм, небайдужість до проблем інших людей. Вони протягом  навчання брали активну участь у патріотичних, благодійних акціях Університету і Інституту. Серед них Тарас Шевченко – учасник Антитерористичної операції, Антон Ведула – депутат Черкаської міської ради, Станіслав Сафонов і Олександр Сторожук – учасники «Революції Гідності» в Черкасах, Василь Дунаєвський –  голова студради Університету у 2014–2016 рр., Сергій Пастушенко – голова студради гуртожитку № 1 та ін.

Команди КВК «Колоротні», а потім «SameTi» неодноразово відстоювали честь і популяризували як ЧНУ ім. Б. Хмельницького, так і ННІ історії і філософії. Ініціаторами відродження КВНівського руху були випускники-історики. Насамперед неперевершений капітан команди Анна Орловська, а також Анна Бас, Юлія Шевченко і Микола Нездолій. В різні роки навчання  футбольній і баскетбольній команді Інституту і Університету приносили перемогу Дмитро Снісар і Руслан Сіренко.

Низка наших випускників не тільки вдало завершила навчання і отримала дипломи, а і поєднувала навчання з народженням і вихованням дітей. Це Олена Довгань, Марина Осадча, Яна Ражепа, Валерія Шпара, Оксана Нечистенко, Інна Драган, Іван Кононюк.

Вважаємо, що професіоналізм, активна громадська позиція, патріотизм і бадьорість духу допоможе нашим друзям зробити кар’єру і гордо називатися випускниками ЧНУ ім. Б. Хмельницького.