10 травня відбувся перший етап вікторини, присвяченої історії та культурі кримськотатарського народу. Свої знання з окресленої проблематики демонстрували студенти І-ІІІ курсів ННІ історії і філософії, а організаторами вікторини, окрім викладачів, стали й представники студради інституту.

В результаті конкурсного змагання до наступного етапу пройшли: Жуковський Артем (1-А), Лисенко Олександр (1-А), Сухонос Максим (1-А), Гавриленко Оксана (1-Б), Сегеденко Богдана (1-Б), Домініченко Максим (2-А), Гонда Марина (2-А), Костюкевич Аліна (2-Б), Непростий Арсен (2-Б), Пацян Дарія (2-Б), Бондарчук Ярослав (3-А), Дученко Вадим (3-А), Кличков Дмитро (3-Б), Халімончик Олександр (3-Б),  Хоменко Денис (3-Б).

Загальноінститутська вікторина стартує 11 травня о 14. 30 в ауд. № 518. Нагадаймо, що її переможці стануть учасниками круглого столу «Крим і Україна: історія, сьогодення, перспектива», який відбудеться 12 травня. Бажаємо успіхів!

Дирекція ННІ історії і філософії