Студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасники Скіфської Правобережної археологічної експедиції 2024 відвідали Медведівський краєзнавчий музей.

Це музей з особливим історичним колоритом, де в невеличких п'яти залах розкривається звитяжна історія боротьби нашого народу за волю і незалежність.

— Висловлюємо слова вдячності екскурсоводу за захопливу розповідь про історію урочища Холодний Яр — часів козаччини та Коліївщини; період Другої світової війни, у якій брали участь місцеві партизанські загони; окрему виставку присвячено мешканцям Холодного Яру, які мали причетність до подій на Майдані 2013—2014 років та Героям російсько-української війни, — поділилася доцентка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Марина Захарченко

Студенти занурилися в атмосферу зародження гайдамацького руху, з зацікавленістю дізналися про трагічні сторінки життя Максима Залізняка, Івана Гонти, братів Чучупаків, ознайомилися з колекцією фото з особистого архіву Юрія Горліса-Горського.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького