14.05.2024 р. відбувся тренінг для студентів 4 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії на тему: "Академічна доброчесність: антиплагіатна перевірка кваліфікаційних робіт", який провела голова Комісії з академічної доброчесності та корпоративної етики ЧНУ імені Богдана Хмельницького, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська.

Здобувачі вищої освіти мали можливість побачити, як перевіряються тексти в антиплагіатному сервері Unicheck, як формуються звіти перевірки, які інструменти застосовуються для визначення унікальності текстів, які основні функції програми лежать в основі перевірки текстів для визначення відсотку текстових збігів.

Під час тренінгу велику увагу було акцентовано на вимогах до оформлення кваліфікаційних досліджень та дотриманні принципів академічної доброчесності під час їхньої підготовки та захисту.