29 квітня 2017 року у м. Києві у Українському домі відбудеться Українсько-китайський молодіжний форум "Один пояс - один шлях: від Янцзи до Дніпра".

Організатори форуму:

Посольство Китайської Народної Республіки в Україні;

Міністерство молоді та спорту України.

Мета заходу: укріплення китайсько-українського співробітництва у молодіжній сфері та розвиток міжкультурного діалогу між Україною та Китаєм.

Кількість учасників: 100 осіб (українська та китайська молодь, 50/50).

Під час Форуму буде обговорено 4 теми у форматі: "виступ скіпера-питання-відповіді":

1 тема: "Робота з молоддю";

2 тема: "Культурний діалог між Сходом та Заходом";

3 тема: "Молодіжне підприємництво, IT технології та бізнес";

4 тема: "Здоровий спосіб життя".

Планується участь спікерів-представників з Міністерства молоді та спорту України, Всекитайської спілки молоді, Всеукраїнської Асоціації китаєзнавства, китайських компаній СМЕС та Хуавей, університету Т. Г. Шевченка, Інституту Конфуція, IHUB, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», школи кунг-фу в Україні.

Учасникам Форуму буде презентовано:

досягнення та можливості у молодіжній сфері;

підвалини історико-культурного порозуміння та розвитку між Україною та Китайською Народною Республікою;

досвід китайських та українських компаній щодо залучення молодих спеціалістів до їх роботи;

досягнення китайської народної медицини та східні єдиноборства.

Також учасники матимуть унікальну можливість зануритися у китайську культуру та познайомитися з традиціями Китайської Народної Республіки (каліграфія, мова, кунг-фу, чайна церемонія, кухня, художня виставка, тощо).

Запрошуємо активну молодь, яка цікавиться українсько-китайським співробітництвом у молодіжній сфері, заповнити форму, що знаходиться за посиланням:

Останній день подачі заявок: 18 квітня 2017 року до 12:00.

Відібраним учасникам буде повідомлено про участь до 21 квітня 2017 року.

Організатори Форуму відшкодовуватимуть учасникам заходу витрати на проїзд (потяг або автобус).

Більш детальна інформація за телефоном: 287-24-57.