26 березня о 14:30, у ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, відбудеться засідання студентського наукового клубу “Актуальні питання Медієвістики”.

Шановні студенти, історики-ентузіасти та усі охочі можете долучитись до обговорення питання «Роль жінки у середньовічному суспільстві: від повсякденного життя до владних особистостей».

Ми запрошуємо Вас у захоплюючу подорож в минуле, де Ви матимете можливість відчути себе частиною середньовічного світу та розгадати таємниці ролі жінки в цьому епохальному періоді.

Познайомтесь з таємницями життя звичайних жінок, які допомагали підтримувати господарство та спільноту.

Відчуйте вагу корони та влади! Дослідіть життя впливових жінок середньовічного світу, які керували країнами та змінювали історію.

Цей захід створено для того, аби занурити Вас у захоплюючий світ середньовічної історії та дозволити Вам пережити різноманітні аспекти життя цього періоду.

Долучайтесь до нашго обоворення та розкриття таємниць минулого в аудиторії НК №1 ауд. 507 або за посиланням https://meet.google.com/nex-kned-brv