Hовини

6 квітня 2017 р. в ННІ історії і філософії висадився десант із 24 учнів 11 класу Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотоніського району Черкаської області. Приїзд учнів і їх класного керівника Лариса Володимирівна Різник став відповіддю на запрошення дирекції ННІ історії і філософії відвідати Інститут і ознайомитися з умовами і перспективами навчання в ньому в рамках «Дня відкритих дверей». Допомогли організувати поїздку випускники Інституту Валерій Вака і Артем Кухаренко.

Учням було запропоновано насичену програму. Заступник директора ННІ з організації виховної роботи доц. Олена Вікторівна Сухушина розповіла учням про історію Інституту, спеціальності і спеціалізації, які сьогодні пропонує Інститут абітурієнтам, можливість здобуття подвійного диплому (за програмою обміну в Європі), а також стажування в університетах-партнерах. Учням демонстрували рекламний фільм про Інститут.

Абітурієнти відвідали відкриту лекцію доц. Юрія Миколайовича Михайлюка з курсу «Давня та середньовічна історія України», поспілкувалися з головою студради Інституту Інною Виноградовою і капітаном команди КВК «Колоритні» Анною Орловською. Студенти розповіли про власний шлях до Інституту і умови навчання в ньому, потужний професорсько-викладацький склад Інституту, можливості самореалізації як майбутніх істориків і активних громадян країни.

Завідувач кафедри АСГІН проф. Анатолій Георгієвич Морозов і директор центру археологічних досліджень Андрій Касян провели екскурсію в археологічному музеї і розповіли абітурієнтам щодо умов та перспектив навчання за спеціалізацією «Історія та археологія». За допомогою директора ННІ української філології та соціальних комунікацій доц. Ігоря Івановича Погрібного учні відвідали фольклорно-етнографічну лабораторію «Музей українського рушника». Студент Інституту і водночас кафедри військової підготовки Віталій Каракай провів учням екскурсію по кафедрі і розповів про умови навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Всі екскурсії залишили незабутні враження у абітурієнтів.

Для повної інформованості щодо умов навчання та життя в Університеті учні відвідали кафе «Затишок» і на завершення Валерій Вака ознайомив їх зі студентським містечком, в першу чергу з гуртожитком, де мешкають студенти історики і філософи.