31 січня 2024 року, відбулося публічне обговорення зі стейкхолдерами проєктів освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 032 «Історія та археологія» (ОПП «Історія, історична спадщина в публічному просторі») та 014.03 «Середня освіта (Історія)» (ОПП «Історія»).

Гарант освітньої програми «Історія, історична спадщина в публічному просторі» професор Віталій Масненко та гарант освітньої програми «Історія» професор Лариса Синявська ознайомили присутніх зі змістом ОПП, цілями, їхньою унікальністю, запропонованими змінами та нововведеннями. Також вони розповіли про те, як заплановано модернізувати освітні компоненти та практичну підготовку здобувачів освіти, відповідно до потреб ринку освітніх послуг.

изображение_viber_2024-02-02_09-14-20-765

В обговоренні змісту окремих навчальних дисциплін, котрі входять до структури освітньо-професійних програм активно долучились зовнішні стейкхолдери: Кирило Галушко (Інститут історії України НАН України), Іван Куций (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка), Сергій Шамара (Черкаська гімназія №31), Владислав Кронгауз (Харківський ліцей №3).

Пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм також висловили випускники, які здобули магістерські дипломи у цьому навчальному році – Богдан Нетудихатка та Максим Попов.

Внутрішні стейкхолдери були представлені директором ННІ Наталією Земзюліною, науково-педагогічними працівниками, що забезпечують вказані ОПП та здобувачами вищої освіти бакалаврського рівня.

Після презентації відбулась змістовна дискусія та висловлені практичні рекомендації щодо удосконалення проєктів освітніх програм.

изображение_viber_2024-02-02_09-14-18-487

Кафедра історії України