Старша викладачка кафедри іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Рибалка разом з майбутніми істориками провели круглий стіл «Черкащина — мій рідний край. Історія і сьогодення».

Студенти першого курсу ННІ міжнародних відносин історії та філософії спеціальностей 014 «Середня освіта (Історія)», 032 «Історія та археологія», 033 «Філософія» підготували цікаві презентації про свої рідні міста, містечка та села англійською мовою.

Під час заняття усі разом «подорожували» у просторі й часі, ознайомившись з історією населених пунктів Черкащини, її героями, економічними досягненнями. А розповіді про чудові краєвиди, фотографії улюблених місць викликали бажання відвідати мальовничі куточки. Черкащина — наймолодша область України, але має важливу для країни історію, що сягає глибини віків.

Джерело: cdu.edu.ua