28 березня у Черкаській районній державній адміністрації відбулася зустріч професора кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки голови облорганізації НСКУ Василя Мельниченка з працівниками закладів освіти і культури Черкаського району, присвячена 100-річчю Української революції 1917 – 1921 рр. Він проінформував присутніх про обласну програму заходів у зв’язку з цією суспільно значимою датою, підкресливши, що особлива увага на Черкащині приділяється роботі з увічнення пам’яті про події і визначних земляків – революції, облаштування та благоустрій  меморіальних місць.

Важливе місце відводиться просвітницькій роботі, в якій активну участь беруть освітяни і культпрацівники. Професор Василь Мельниченко розповів про роботу до 100-річчя революційних подій, яка проводиться у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького – міжнародні та всеукраїнські науково-практичні конференції, книжкові виставки, заняття студентських наукових гуртків, публікація статей, підготовка та видання збірників документів і матеріалів, навчальних посібників, довідково-інформаційної та іншої літератури. Зокрема, вже побачив світ навчальний посібник «Черкащина в добу Української революції 1917 – 1921 рр.», який автор презентував учасникам зустрічі. В зустрічі взяла участь керівник апарату РДА Л.В. Кузьменко.