Hовини

Цьогоріч до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вступили 2350 першокурсників. Вони дуже різні — за віком і вподобаннями.

Це переважно випускники закладів загальної середньої освіти, вони гарно навчалися та мають досить високий бал НМТ. Але передовсім це першокурсники воєнного часу. Серед них є військовослужбовці та ті, чиї батьки воюють за незалежність України.

Є студенти, які залишили свій дім через окупантів, а є ті, хто навіть в окупації прагне здобути вищу освіту в українському ЗВО.

Університетське середовище є соціально спрямованим та інклюзивним — серед життєрадісної й оптимістичної молоді чимало дітей-сиріт, дітей з інвалідністю. Їх підтримують та залучають до університетського життя.

Усіх першокурсників ЧНУ поєднує те, що в епіцентрі геополітичних подій вони будують свою долю, планують своє майбутнє та заряджають всіх оптимізмом.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ знайомить з нашими першокурсниками у межах різноформатного проєкту «Хто ти, першокурснику 2023». Вже зараз читайте їхні історії на сайті та у соцмережах, а невдовзі світлини з їхньої посвяти будуть представлені на фотовиставці в НК № 1.

Сьогодні   героєм нашого проєкту став Олег Беседін. 

Андрій навчається на спеціальності 052 «Політологія» в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

Він став старостою своєї групи та головою культурно-масового сектору в своєму інституті. Олег до Черкас переїхав із Бахмуту. Про своє довоєнне життя та про те, як він навчається у ЧНУ — розповідає у відео. 

Цьогоріч  ННІ міжнародних відносин, історії та філософії  набрав 150 першокурсників.

Знайомтеся, наш першокурсник — Олег Беседін:

Джерело: https://cdu.edu.ua/