Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучився до святкування ювілею ЗВО-партнера.

1 вересня 2023 відбувся УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ МІСТ UKRAINIAN-POLISH BRIDGE «Українсько-Польські Відносини:історичні і освітянські аспекти», з нагоди 15-річчя Українсько-Польського Інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили («Ukrainian-Polish Relations: Historical and Educational Aspects» To the 15th anniversary of the Ukrainian-Polish Institute Petro Mohyla Black Sea National University).

Директор Україно-польського наукового історичного центру, доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професор, габілітований доктор Інституту історії Гуманітарно-Природничого університету ім. Яна Длугоша (Польща) Євген Григорович Сінкевич взяв активну участь у заході. Він виступив з ґрунтовною доповіддю «Система вищої освіти в Польщі: наука, навчання, співпраця».

Тетяна Терещенко