Відділ мистецтв Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка отримав чудовий подарунок від Оксани Пушонкової, кандидатки філософських наук, доцентки кафедри філософії, соціальних та політичних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, вченого секретаря Черкаського обласного художнього музею, — збірку «Музейний альманах. Вип. 10–11 Наукові матеріали: статті, нариси, есе».

Про це йдеться на сайті бібліотеки.

На його сторінках висвітлюються важливі напрями музейної роботи: дослідження раритетів фондових збірок Черкаського обласного художнього музею, новітні виставкові та соціально-орієнтовані проєкти, вивчення художніх творів, які розкривають історико-культурні контексти значущих подій історії Черкащини та маловідомі факти культурно-мистецького життя краю. Окремий розділ присвячений творчій діяльності народного художника України Івана Фізера, який залишив по собі величезний мистецький спадок.

Видання буде цікавим для наукових працівників музейних закладів, мистецтвознавців, культурологів, педагогів, а також користувачів, об’єктом зацікавленості яких є мистецтво та музейна справа.

Джерело: Черкаська ОУНБ ім. Тараса Шевченка, https://cdu.edu.ua/