Для студентів інституту розпочався черговий археологічний сезон. Цього року археологічна практика відбувається в Черкасах і присвячена дослідженню історії міста. Студенти під керівництвом кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту археології НАН України Д. П. Куштана приступили до розкопок у центральній частині обласного центру.

Не вперше студенти-історики працюють на археологічних об’єктах Черкас. Тому є привід нагадати про попередні здобутки археологічних досліджень на території міста. Випуск панорами “Археологи-професіонали про наукові проблеми та роботу зі студентами ЧНУ” у формі доповіді у Черкаському національному університеті Дмитра Павловича Куштана розкриває історію археологічних розкопок в Черкасах та напрацювання 2020 року, які виступають добрим ресурсом для подальшої успішної наукової роботи.

Ігор Фареній