24.05.2023 о 13.00  в ауд. 304, 4 (четвертого) корпусу ЧНУ ім. Б. Хмельницького (вул. О. Дашковича) відбудеться чергове, заключне цього навчального року засідання філософського гуртка.

Тема обговорення: “Філософія і діти” акцентує проблематику філософської антропології, соціальної філософії, соціології та психології масс, окреслює стрімку та потужну соціальну динаміку сьогодення.

Окремо буде розглянуто трансформації сфери когнітивного та вікового у гуманітарних контекстах війни.

Модератор акції –  доцент кафедри філософії, соціальних та політичних наук Володимир Процишин, спікери – студенти та викладачі кафедри філософії, соціальних та політичних наук.

Запрошується університетська спільнота, небайдужі містяни, усі хто замислювався над тим, що означає бути homo sapiens у ХХІ столітті, епоху ШІ, оживлених симулякрів, трансгуманізму та неомагічного мислення.

Павло Кретов