Тренінг 18.05.2023

У межах тижня науки в ЧНУ ім. Б. Хмельницького та з метою популяризації принципів академічної доброчесності в освітньому процесі 18.05.2023 р. у ННІ міжнародних відносин, історії та філософії було проведено онлайн-тренінг «Готуємося до захисту кваліфікаційних робіт з дотриманням принципів академічної доброчесності».

Задля ефективної підготовки студентів до захисту випускових письмових робіт в умовах змішаного навчання на тренінг було запрошено здобувачів 4 курсу ОС Бакалавр та здобувачів 1 курсу ОС Магістр.

Тренінг, який провела доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська, відбувся у комунікативному форматі із застосуванням способів підвищення мотивації студентів до відповідального ставлення до підготовки кваліфікаційної роботи, проходження антиплагіатної перевірки та успішного захисту.

Анжела Іржавська