У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створили інсталяцію «Відлуння війни» до Дня Героїв, який відзначається в Україні 23 травня.

Вона скомпонована з прапорів, відстріляних гільз, які  в ЧНУ  передають наші студенти та випускники з передової, яким ми допомагаємо, збираючи кошти на автомобілі, амуніцію та інші потрібні на фронті речі.

Це спільний проєкт  ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, Лариси Синявської, директорки «Музею Історії університету»,  Лілії Полудень, завідувачки кафедри образотворчого та прикладного мистецтва ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, викладачів кафедри Івана Фізера, Руслани Бачуріної, Владислава Тимошенка та   кафедри військової підготовки.

— Цією інсталяцією ми хочемо ще раз нагадати, що війна триває. І військові, які нам передали ці воєнні сувеніри, тримають стрій, захищають нас, нашу державу, дають можливість навчатися нашим студентам,  — розповіла  Лариса Синявська.

Проєкт створено також з нагоди  Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня.

Переглянути інсталяцію можна у фоє навчального корпусу університету  № 1.

Джерело: cdu.edu.ua