28 квітня 2023 р. у Дипломатичній академії України відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських есе про консульські зносини, приуроченого до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції.

Серед призерів студент 4-го курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Антон Разін. Науковий керівник роботи: старший викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, кандидат політичних наук – Максим Ігорович Ратніков.

Організаторами інтелектуального змагання виступили Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Українська Асоціація зовнішньої політики та Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Національний університет «Острозька академія».

Нагороди переможцям вручили директор ДАУ, співголова журі конкурсних робіт Геннадій Надоленко та член журі, директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Роман Горяйнов.

Вікторія Кірєєва