27.04.2023 р. в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся онлайн-тренінг для студентів 2-3 курсів "Готуємося до захисту курсових робіт з дотриманням принципів академічної доброчесності", який провела доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжела Іржавська.

Прагнучи підвищити рівень обізнаності студентів в принципах академічної доброчесності та задля ефективної підготовки до захисту курсових робіт, подібні тренінги проводяться в інституті на постійній основі напередодні перевірки студентських робіт на текстові запозичення в сервісі Unicheck UA.

Захід пройшов у комунікативному форматі, протягом якого були розглянуті актуальні питання: як уникнути текстових збігів і запозичень, як правильно оформити роботу для антиплагітної перевірки, як дотримуватися правил академічного письма та доброчесності під час підготовки та захисту курсової роботи.

Анжела Іржавська