14 березня 2017 року в Україні вперше вшанували українських добровольців на загальнодержавному рівні.

У Черкасах урочистості з нагоди Дня українського добровольця відбулися у стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який сьогодні є осередком військово-національного виховання в області.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відданість Батьківщині, українському народу та з нагоди Дня українського добровольця ювілейною відзнакою «Холодний Яр» нагородили й студентів навчально-наукового інституту історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олексія Семенюка та Тараса Шевченка.

Колектив ННІ історії  і філософії приєднується до привітань з нагоди Дня українського добровольця.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Ви, герої, загартовані війною, перші добровольці у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій.

Вічна Пам’ять тим, хто віддав життя на полі бою, і Слава тим, хто пішов і далі захищати Батьківщину.

Із використанням матеріалів cdu.edu.ua