За сприяння Міністерства закордонних справ України та підтримки Європейського Союзу, ГО “Жіноча Ліга” у рамках EU4Youth Alumni Network оголошує набір на першу в Україні Академію дипломатії для дівчат, які не вивчають міжнародні відносини.

Дипломатія та міжнародні відносини стали невід'ємною частиною нашого життя. Від подій на міжнародній арені залежить наше теперішнє і майбутнє. Але як розібратись у всьому хаосі, що там відбувається, і не втратити контроль над своїм життям, особливо якщо «міжнародні відносини» не є «справою всього життя», або принаймні обрана спеціальність звучить по-іншому?

«Академія дипломатії для дівчат 1.0» - це проєкт, який має на меті допомогти дівчатам зрозуміти, що відбувається навколо, та прокачати їхні м'які навички задля того, щоб вони не дали зробити з себе жертву маніпуляцій як у контексті війни, яку росія розпочала проти України, так і в глобальному міжнародному контексті.

Якою є структура проєкту?

• 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей з крутими спікерами та спікерками
  • командні креативні завдання між зустрічами
  • постійне спілкування та підтримка в чаті
  • трішки загадковості
  • офіційний випускний у Києві для найбільш вмотивованих

Які теми зустрічей?

• вступ до дипломатії (11 лютого)
  • українська дипломатія: чи існує та які успіхи? (25 лютого)
  • "чоловічий клуб", або чи є місце для жінок в дипломатії? (11 березня)
  • ефективна комунікація: емоційний інтелект та дипломатичний протокол (25 березня)
  • Рада Європи: об'єднання заради чого? (8 квітня)
  • Європейський Союз: що? де? коли? (22 квітня)
  • НАТО: куди та чому ми прямуємо? (6 травня)
  • ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм? (20 травня)
  • культурна та молодіжна дипломатія (3 червня)
  • як потрапити в сферу міжнародних відносин? (17 червня)

Для кого цей проєкт?

• для дівчат віком від 17 до 21 років
  • для дівчат, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов'язаній з міжнародними відносинами (наприклад, вивчають історію Давнього Сходу, геодезію, туризм, менеджмент, тощо)
  • для амбітних, активних дівчат, що прагнуть змін навколо
  • для дівчат, які мають бажання якісно розширити своє коло знайомств та потрапити в середовище таких же амбітних, активних та мотивованих до змін людей

Що потрібно зробити для того, щоб взяти участь у проєкті?

• до 22 січня заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/jux6P8mfijRDJsvu9
  • налаштувати себе на позитив та очікувати на результати відбору, які будуть оголошені після 29 січня

Команда проєкту “Академія дипломатії для дівчат”

ГО “Жіноча Ліга”