14 грудня викладачі та студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії взяли участь у презентації 23-го випуску наукового щорічника «Україна дипломатична» та фірмових видань ГДІП.

Всі номери, починаючи з 2000 року, знаходяться в університетській Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича.

У 23-му випуску щорічника «Україна дипломатична» вміщено 38 публікацій: наукові розвідки про сучасний стан та історію міжнародних відносин, інтерв’ю, спогади, рецензії, публіцистика. Поміж авторів – амбасадорка Аргентини, посли Суверенного Мальтійського Ордену, Ісламської Республіки Пакистан, Республіки Узбекистан, Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, ветерани дипломатичної служби й Надзвичайні та Повноважні Посли України за кордоном, а також сучасні українські історики й політологи. А у вступній статті Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба докладно розповів як дипломати зміцнюють дипломатичний фронт заради перемоги України.

З презентацією можна ознайомитись у відео:

Наталка Земзюліна