Hовини

3 березня 2017 року співробітники Центру ґендерних досліджень і комунікацій ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (Оксана Пушонкова, Зоя Шевченко ), а також студенти філософського та економічного відділень взяли активну участь у засіданні дискусійного клубу для молоді «Профілактика та громадське здоров’я», що мала місце у Черкаському обласному художньому музеї.

Розпочалося засідання клубу із презентації проекту «Teenergizer» та мобільного додатку T!App для підлітків.

Доповідач Данило Столбунов (м. Київ) в інтерактивному режимі спілкування з аудиторію розповів про специфіку зараження та особливості життя ВІЛ-інфікованої людини, підняв проблему добровільного тестування на вірус імунодефіциту людини, запропонував до перегляду та обговорення відеоролик на тему «Ми активні: готові до творчості та допоможемо молоді».

Кандидат медичних наук Палійчук Ольга лікар-гінеколог-онколог Черкаського обласного онкодиспансеру, директор медичного центру «Андромеда+» м. Черкаси говорила зі студентською аудиторію  про профілактику небажаної вагітності та контрацепцію, профілактику інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ) та запобігання виникнення раку шийки матки за допомогою сучасних програм вакцинації. Завершив її виступ показ короткометражного фільму «Щастя бути захищеним» та відеоролику «Розмова з мамою», після чого студенти мали можливість задати питання (в тому числі й анонімні) лікарці.

Кандидат філософських наук Пушонкова Оксана., кандидат філософських наук Шевченко Зоя підбили підсумки заходу у доповіді на тему «Статеве виховання у ХХІ ст.». Доповідачки говорили про зміну сексуальних норм як наслідок зміни фенотипу сучасної людини, збільшення часового розриву між статевим і соціальним дозріванням тощо.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам заходу за змістовно проведений час!

 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ПО ДОПОМОГУ!

teenergizer.org  - сайт молодіжної організації, де можна здобути необхідну інформацію

та телефон ЛЖБ в Черкасах, з якого Олена Стрижак надасть інформацію про можливість анонімного тестування на вірус імунодефіциту:

32-14-42