Hовини

Сьогодні, 21 вересня, студентам першого курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії була презентована Інтерактивна просвітницька платформа, куратором якої є доцентка кафедри філософії та релігієзнавстваОксана Пушонкова.

Платформа діє на базі Соціогуманітарної лабораторії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Черкаського обласного художнього музею, пропонує до відвідування культурфілософські, мистецькі, арт-терапевтичні проєкти і практики.

Багато років поспіль наші студенти та випускники мають можливість одними з перших знайомитись із новинками виставкового простору, долучатись до всеукраїнських та міжнародних мистецьких акцій, актуалізувати творчі зустрічі з цікавими художниками, створювати власні проєкти та тематичні заходи.

Обговорювали філософію сучасного музею, зокрема під час війни, актуальні виставкові проєкти та їх світоглядні особливості.

IMG_1363

Відвідали екскурсію виставкою родини черкаських художників Сірих, трьох поколінь талановитих митців. Порівнювали образні системи, візуальні мотиви та історичні умови художньої творчості, розглядали прояви наскрізних архетипів української культури, що передаються з покоління в покоління, ділилися враженнями від побачених витворів мистецтва.

Дякуємо Оксані Пушонковій за змістовність і легкість спілкування!

Дякуємо нашим першокурсникам за їх небайдужість і щирі емоції!

Організаторки заходу: Зоя Шевченко, Світлана Гальченко.

Більше світлин за посиланням: https://cutt.ly/EVzPc75