Укрінформ

Мультимедійна платформа іномовлення України

Декомунізація символічного простору та деколонізація української культури

30 серпня о 12:00 відбудеться презентація книжки Олександра Гриценка «Декомунізація в Україні як державна політика і як соціокультурне явище»

Учасники: Юрій Шаповал - доктор історичних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України (зум);  Віталій Масненко - доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького (зум);

Наталя Старченко - докторка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.  Грушевського НАН України; Катерина Липа - мистецтвознавиця, старша наукова співробітниця Музею історії Києва; Марія Тахтаулова - кандидатка історичних наук, начальниця Північно-східного відділу Українського інституту національної пам'яті (Харків); Андрій Іванець - кандидат історичних наук, координатор Таврійської гуманітарної платформи, провідний науковий співробітник Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду.

Модератор: Надія Гончаренко - старша наукова співробітниця Інституту культурології НАМ України, упорядниця видання.

- концепції студій пам'яті та аналіз політики пам'яті України,

- деколонізація української історичної науки та освіти,

- дерусифікація топонімів, демонтаж монументів,

- декомунізація і деколонізація у музейних експозиціях, виставкових проєктах,

- культурна та політична специфіка регіональної культури пам'яті й проблеми деколонізації на Сході України і в Криму.

Прес-центр Укрiнформ приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Декомунізація символічного простору та деколонізація української культури

Время: 30 авг. 2022 12:00 Киев Подключиться к конференции Zoom https://us02web.zoom.us/j/84216455169