Сьогодні, в умовах повномасштабної війни рашистського режиму проти України, громадяни нашої країни, незалежно від віку і освіти,  згадують,  цікавляться і вивчають українську історію і історію інших країн. Тому не дивно, що історичні проекти студентів ННІ МВІФ, які вони започаткували ще у минулому році, сьогодні отримали нове призначення. Магістрантка Інституту Юлія Дзюра відновлює зустрічі в межах історичного клубу «Назад у майбутнє». Перша зустріч має відбутись 5 червня на тему «Античні міста-держави Північного Причорномор’я». Юлія планує залучити до зустрічі тимчасово переміщених дітей та їхніх батьків.
Юлія Дзюра: «Зараз, під час війни як ніколи є актуальним знання історії, адже вона  вчить нас розуміти та аналізувати події та ситуації».
Долучайтесь до вивчення історії за адресою:
вул. Байди Вишневецького, б. 8, 3 поверх, відділ літератури іноземними мовами.
Більш детально слідкуйте за нашими оновленнями в Інстаграм (@viddil_lit) або у Фейсбук (Відділ-літератури Іноземними-мовами)

Доцент кафедри АСГІН Олена Сухушина