Всупереч всьому, наші діти цікавляться історією – історією нашого краю, історією України. І наш обов’язок підтримувати і розвивати цей інтерес. Науково-педагогічні працівники нашого Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розглядають роботи школярів Черкас і області, що надійшли нам у рамках ІХ міського та VІ обласного КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІСТОРІЇ «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» на тему: «Людина, громадянин, патріот – портрети сучасних українців», серія: «Невідомі відомі українці».

Нагадаємо, що цьогорічний конкурс присвячений співвітчизникам, які зробили свій внесок у справу розбудови української держави в роки незалежності.

30 березня о 15.00 журі підіб’є підсумки Конкурсу.

Запрошуємо вас приєднатися до відеозустрічі в Google Meet meet.google.com/rue-cygw-wjo

Також можна відкрити Meet і ввести цей код: rue-cygw-wjo.