Шановні колеги, студенство!

Прийміть щирі вітання з нагоди -Дня працівників освіти.

Праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог,емоційні підйоми та гіркі розчарування. Це не просто професія, це спосіб життя.

Низький уклін Вам, дорогі колеги, за професіоналізм, витримку та терпіння, за любов до обраної професії, самовідданість і багатство душі.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, миру, добра, родинного затишку, упевненості у своїх силах, натхнення в повсякденні, та підкорення нових освітніх вершин.

Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж нашого інституту, вносять вагомий вклад в розвиток університету.

Бажаємо вам енергійного творчого життя, здоров’я, щасливої студентської юності, вірних друзів, нових творчих досягнень.

Дирекція ННІ