Запрошуємо взяти участь у роботі всеукраїнського «круглого столу» із міжнародною участю «Публічна дипломатія суверенної України: сучасний стан та історична ретроспектива». Захід приурочено до Дня дипломатичної служби України.

Він відбудеться 16 грудня 2021 року о 10:00 в навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імен Богдана Хмельницького.

На розгляд виносяться актуальні проблеми публічної дипломатії, зокрема:

— європейська і євроатлантична інтеграція України, місце і роль публічної дипломатії;

— міжнародна суб’єктність України і стратегічні проблеми ХХІ ст. і публічна дипломатія;

— теоретичні засади публічної дипломатії;

— знакові виміри публічної дипломатії у діяльності дипломатичних представництв України.

У роботі «круглого столу» зголосилися взяти участь представники Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (місто Київ); Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин (місто Київ); Центру публічної дипломатії та політичної комунікації департаменту засобів масової інформації Кентерберійського університету (місто Крайстчерч, Нова Зеландія); української дипломатичної служби суверенної України; представники наукових, громадських та державних установ області; студенти та викладачі навчально-наукового інституту міжнародних відносин історії та філософії Черкаського національного університету імен Богдана Хмельницького.

Порядок проведення «круглого столу»

10:00–12:00 — пленарне засідання (режим он-лайн: Щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть це посилання meet.google.com/qci-gomr-bvd

Також можна відкрити Meet і ввести цей код: qci-gomr-bvd Підключитися з цього номеру телефону (лише звук): (US) +1 302-273-8911 PIN-код: 206 975 331#);

13:00–15:00 — секційні засідання (режим оф-лайн: ЧНУ, копус № 1, ауд. 518).

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених в удосконаленні діяльності форм публічної дипломатії.