30 листопада 2021 року о 12.00 відбулася онлайн-зустріч представників Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана з представниками Поморського університету у Слупську Akademia Pomorska w Słupsku (AP w Słupsku)  (державний університет у Польщі).

Зустріч була присвячена налагодженню співпраці між нашими університетами, у першу чергу, з метою реалізації  навчання наших студентів бакалаврату і магістратури за подвійним дипломом в Інституті історії Поморського університету у Слупську.

Озвучено наміри підписати угоду про співпрацю, обговорено можливість обміну студентами, домовлено про  взаємне читання лекцій професорами наших ЗВО.

З польської сторони на зустрічі були присутні Prof. dr hab. Roman Drozd (Роман Дрозд), prof. zw. AP, Dr hab. Robert Kuśnierz (Роберт Куснєж), prof. AP, prof. dr hab. Wojciech Skóra (Войцех Скура) dyrektor Instytutu Historii Akademia Pomorska w Słupsku та Ks. dr hab. Józef Szymański (Юзеф Шиманьський), prof. AP.

Від нашого Інституту участь взяли директорка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, докторка історичних наук, професорка Наталія Іванівна Земзюліна, завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, кандидатка історичних наук, доцентка Вікторія Олександрівна Кірєєва,  професор кафедри  всесвітньої історії та міжнародних відносин, доктор історичних наук, професор Євген Григорович Сінкевич, завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Віталій Васильович Масненко, завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, доктор історичних наук, професор Морозов Анатолій Георгійович,  заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії з навчальної роботи, кандидатка історичних наук, доцентка Світлана Іванівна Гальченко, заступниця директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин з наукової роботи, історії та філософії, кандидатка історичних наук, доцентка Тетяна Вадимівна Терещенко.

Терещенко Тетяна, заступниця директора з наукової роботи