Продовжується третій блок комунікативного навчального online курсу "Ukrainian Diaspora Studies", запропонований Thompson Rivers University (Canada), в якому бере участь к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Іржавська А. П.

Курс “Ukrainians outside of Canada”, який проходить щосуботи з 18 вересня по 18 грудня 2021 р.,  присвячений вивченню життя української діаспори за межами Канади (Румунія, Молдова, Грузія, Німеччина, Ізраїль, Угорщина, Шотландія, Туреччина, Чехія, Словаччина) відповідно до можливості залучити спікерів-українців, які могли розповісти про свою країну (громаду). Слухачі курсу мають можливість віртуально подорожувати різними країнами світу і спілкуватися з українською діаспорою як українською, так і англійською мовами.

Лектор та організатор комунікативного курсу – Dr. Oleksandr Kondrashov, Assistant Professor Faculty of Education and Social Work, Thompson Rivers University (Canada).

З січня 2022 р. планується проведення четвертого блоку комунікативного курсу "Ukrainians in Canada",  Thompson Rivers University (Canada).

Анжела Іржавська, доц. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин