Студентки IV курсу ОП Середня освіта (Історія) Постоєнко Віталіна та Чистякова Катерина взяли участь у двох-денній толоці EdCamp Ukraine №4/2021, яка відбувалася протягом 17 та 18 серпня.
У програмі учасники мали: неофіційне анонсування сайту, який присвячений до 30-річчя незалежності України http://30ua.info; ознайомлення із додатком Virno; інформація та поради щодо уроків пам’яті трагедії Чорнобиль та презентація першого мобільного додатку Чорнобиля, також учасники мали змогу ознайомитися із виставкою «Жінки, які тортують нові шляхи», ознайомились із онлайн-курсом СЕЕН. Також студентки були очевидцями важливої події, а саме підписання меморандуму EdCamp із представниками додатку ДІЯ; також за для цікавого досвіду дівчата пройшли тестування на національній онлайн-платформі, щоб дізнатися про свій рівень цифрової грамотності (так як студентки IV курс, вони обрали завдання для вчителів, щоб перевірити на скільки вони обізнані у цій сфері). Спеціальним гостем була міністерка освіти і науки України (квітень 2016–серпень 2019 рр.) – Лілія Гриневич.
По завершенню толоки, дівчата отримали безліч нової компетенції та задоволення від організації.

Віталіна Постоєнко, студентка 4-А