24 вересня 2021 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися відкриті лекції професорів з іспанського університету Вальядоліда (La Universidad de Valladolid, España). Наукові співробітники кафедри сучасної, новітньої та американської історії, журналістики й аудіовізуальної комунікації та реклами – Цезар Гарсія Андрес та Пабло Арконада Ледесма перебувають з навчально-науковим візитом у Черкаському національному університеті у межах програми Еразмус+. Для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії вони прочитали лекції на тему: «Beyond politics. Revisiting decolonization processes in Africa» («Поза політикою. Перегляд процесів деколонізації в Африці») та «Africa during the Cold War (1960–1961)» («Африка під час холодної війни (1960–1961). Теми викликали непідробний інтерес у аудиторії, оскільки підняті проблеми є актуальними, входять до кола зацікавлення студентів нашого інституту.

Директор центру вивчення пам’яток археології ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, доцент Андрій Іванович Касян провів для гостей цікаву екскурсію Археологічним музеєм. Також студенти та викладачі Інституту отримали можливість поспілкуватися з іспанськими науковцями у неформальній атмосфері.

Тетяна Терещенко,

заступниця директора з наукової роботи