8 вересня 2021 року об 11.00 розпочнеться захід «Кіно та культурна дипломатія» у межах проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія».

Серед учасників представники МЗС України, представники дипломатичних установ; Посольство України в Грузії; Посольство України в Молдові;  експерти з дипломатичних відносин та культурної дипломатії;  студенти та викладачі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету «Острозька академія»;  студенти та викладачі Інституту міжнародних відносин та історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;  факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка;  Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»; Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова; Київського державного університету імені Бориса Грінченка; ННІ МВІФ Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Одеського національного університету імені І. І. Мечникова; Сухумського державного університету (Тбілісі, Грузія); Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Батумі, Грузія); факультету міжнародних відносин, політичних та адміністративних наук Державного університету Молдови; факультету міжнародних відносин Міжнародного незалежного університету Молдови.

Координаторка заходу: Ірина Матяш – Голова Правління Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, докторка історичних наук, професорка, провідна наукова співробітниця відділу історії міжнародних відносин і зовнішньої політики України Інституту історії України НАН України, кураторка проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі».

Застосунок – Zoom

Дані для підключення:

Ідентифікатор зустрічі: 853 7299 5595

Код доступу: 126640

Посилання для підключення:

Перегляд на YouTube: https://youtu.be/Js-CHAih-40

Запрошуємо Вас активно долучатися до дискусії та задавати запитання, які виникнуть у Вас під час заходу, до спікерів.