Доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЧНУ ім. Б. Хмельницького Анжела Іржавська взяла участь у дистанційній Міжнародній конференції (International Leadership Conference) на тему: "До мирного возз'єднання Корейського півострова: найкращі практики дипломатії" ("Toward the Peaceful Reunification of the Korean Peninsula: Best Practices in Track II Diplomacy"), яка відбулася за підтримки Всесвітньої федерації миру 27–29 липня 2021 року і складалася з серії вебінарів, організованих Комітетом Європи та Близького Сходу (UPF Europe and Middle East).

Конференція складалася з семи сесій, на яких піднімалися питання ролі державних, інституційних та індивідуальних гуманітарних ініціатив, які можуть сприяти миру на Корейському півострові; запропоновано рекомендації щодо зміцнення взаємної довіри між Північною та Південною Кореєю та міжнародним співтовариством; популяризувалися ресурси та інструменти релігійних організацій (FBO), які можуть сприяти зміцненню миру, зближенню та об’єднанню розділеного корейського народу; запропоновано моделі участі жінок-лідерів у мирному врегулюванні двох Корей; акцентовано увагу на потенціалі ініціатив приватного сектору для стимулювання економіки Північної Кореї, який відіграватиме ключову роль у наданні товарів і послуг громадянам та установам, а також сприянні міжнародному співробітництву; обговорювалися способи, якими культура може виступити як миротворець; визнано актуальним і вагомим внесок молоді у мир на Корейському півострові (проєкти та ініціативи у сфері спорту, мистецтва та навколишнього середовища, спрямовані на зближення та, зрештою, на мирне возз’єднання півострова).

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ