З 30 червня по 14 липня 2021 року на базі Черкаського національного університету працювала Літня філософська школа, до якої записались 16 осіб (12 учнів 11-тих класів та 4 студенти з другого та третього курсів нашого університету).

Заняття проводились у межах двох освітніх платформ: онлайн та в аудиторії. Під час роботи школи викладачі кафедри філософії та релігієзнавства презентували тематичні заняття з генези філософської свідомості, медіафілософії, кризи наукової експертизи також обговорювались актуальні аспекти сучасної філософії діалогу, гендерної проблематики, нестандартного мислення, артикулювалась увага на архетипах в мистецтві та арт-практиках, ролі релігії в сучасному секулярному дискурсі.

Дякуємо всім учасникам школи за цікаву та плідну співпрацю!

Окрема подяка викладачам, які протягом навчання  спілкувались із слухачами школи в аудиторії, телефонному та месенджер – форматах!

Керівниця  Літньої філософської школи  Астапова Олена.

Джерело: http://philosophy.ck.ua/zavershila-robotu-litnya-filosofska-sh/