З 7 по 12 червня у Хмельницькому відбулися фінальні змагання XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики і одночасно Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Студент 3 курсу нашого Інституту Станіслав Семенов взяв участь в цих змаганнях і виборов п’яте місце.

Станіслав Семенов : «Всеукраїнська Універсіада є, по суті, відбором до Всесвітньої. Чемпіонам надається честь представляти Україну на міжнародному рівні. Проте цього року через карантинні обмеження Всесвітньої Універсіади не буде. Змагання проходили паралельно з Чемпіонатом України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, спортсмени виступали разом, проте нагороджувалися окремо.

У травні я брав участь на Чемпіонаті м. Черкаси, добре що після карантинних обмежень набираю форму, вважаю мої досягнення попереду!»

Дирекція, студрада і профспілка ННІ МВІФ бажає Станіславу особистих рекордів і нових спортивних досягнень!