Це можливість попрацювати з матеріалами Історичних архівів ЄС (HAEU) для українських науковців, що цікавляться питаннями євроінтеграції. Ви отримаєте 5 000 євро на дослідження з права, історії, політології, економіки, соціології або будь-якої іншої гуманітарної чи соціальної дисципліни.

Залежно від карантинних обмежень, ви працюватимете безпосередньо в архіві у Флоренції або користуватиметеся оцифрованими матеріалами. За результатами дослідження потрібно буде підготувати наукову публікацію.

Грантами опікується Міжнародний Вишеградський Фонд спільно з Інститутом Європейського університету. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
Дізнайтеся більше

Я можу взяти участь?
Це гранти для українських науковців, що:
  • навчаються в магістратурі, аспірантурі або докторантурі зараз;
  • або закінчили магістратуру, аспірантуру або докторантуру не раніше як 10 років тому і зараз працюють в університеті або науково-дослідницькому інституті.

Детальніше тут: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/181