У рамках співпраці двох університетів – Університету ім. Казимира Великого / Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy / (м. Бидгощ, Польща) та Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького – студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії долучилися до спільного проєкту "Роль, діяльність та значення українських і білоруських неурядових організацій, що здійснюють моніторинг виборчого процесу в Україні та Білорусі" і взяли участь в онлайн-опитуванні на тему: «Українські неурядові організації, які спостерігають за виборами». В онлайн-анкетуванні брали участь студенти 10-ти вищих навчальних закладів України. Директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, професорка Земзюліна Наталія Іванівна та доцентка Іржавська Анжела Петрівна отримали лист-подяку від професора Артура Ляска, декана Відділу політичних та адміністраційних наук Університету ім. Казимира Великого за надану можливість проведення дослідження з побажаннями здоров'я та миру місту-побратиму, а також з найкращими побажаннями з нагоди прийдешнього 30-річчя проголошення Акту незалежності України.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ