23.04.2021 р. викладачі та студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії в рамках проєкту з дослідження глобальних світових трансформацій взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ" (м. Ірпінь, Київська обл.). Разом з інститутами-партнерами з підготовки фахівців з міжнародних відносин долучилися до обговорення актуальних проблем розвитку сучасних соціальних та політичних процесів в українському суспільстві; глобалізації як складного політичного, економічного та соціокультурного феномена; визначення впливу глобальних трансформацій на світові інтеграційні процеси, зокрема на політичні процеси в Україні, геополітичної ролі і місця України в сучасному світі.

Напрями роботи конференції:

1. Філософське осягнення глобалізації.
  2. Глобалізація як історичне явище.
  3. Глобальні проблеми сучасності: пошуки шляхів подолання
  4. Політичне прогнозування глобальних процесів. Футурологія
  5. Глобальне управління та світове лідерство
  6. Процеси регіоналізації: політичні, соціально-економічні та управлінські аспекти
  7. Сучасна геополітика в умовах гібридних викликів
  8. Соціально-політичний  розвиток України на початку ХХІ ст.: відповіді на виклики регіоналізації  та глобалізації.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії висловлює вдячність кафедрі філософії та політології, Навчально-науковому інституту гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України за запрошення та організацію наукового заходу.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ