Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до Дня Святого Миколая реалізували доброчинний проект для хворих дітей «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом».

У грудні студенти-волонтери ННІ історії і філософії на чолі з головою профбюро Мариною Захарченко та команда КВН «Колоритні» зібрали у маленьких пацієнтів Черкаського обласного дитячого онкогематологічного відділення побажання на подарунки до новорічних свят. Щоб виконати дитячі мрії, у грудні був організований благодійний ярмарок. Напередодні організатори ярмарку виготовляли різдвяні віночки, новорічні аксесуари, листівки, випікали різноманітні солодкі смаколики для продажу.

Студентка Богдана Ткаченко ділиться враженнями:

— Атмосфера майстер-класу була пронизана доброзичливістю та хорошими емоціями, адже кожним керувала одна мета — докласти зусилля задля такої доброї справи. Дякую організаторам, ви робите справжнє диво! Напередодні Дня Святого Миколая команда КВН «Колоритні» та студенти-волонтери завітали до недужих дітей із веселою виставою. За основу взяли добре відому, проте модернізовану на сучасний лад казку «Колобок», а також потурбувалися про подарунки для дітей. Учасниками святкового дійства стали Анастасія Малишева, Андрій Шведін, Тарас Шевченко, Анна Орловська, Анна Бас, Юлія Шевченко, Аліна Костюкевич, Анна Каюк. Капітан команди КВН «Колоритні» подякувала всім, хто взяв участь в організації свята для чудових дітлахів, які вірять у диво і понад усе мріють про одужання:

— Робіть добрі справи і не будьте байдужими! Дуже важко морально, але воно того варте! Подарувавши посмішку маленькій людині у її по дорослому важкому житті, починаєш відчувати гордість за те, що ти робиш! «Душа наповнюється світлом».

Організатор акції доцент Марина Захарченко: «Першочергово хочеться подякувати студентам та викладачам ННІ історії і філософії, ННІ природничих наук, Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича і окремо б хотілося відзначити молодіжне крило Аграрної партії за значну фінансову підтримку. Ціную і вдячна кожному, хто був з нами!!!» Профбюро ННІ історії і філософії запрошує всіх охочих приєднатися і порадувати діток із онкогематологічного відділення своєю творчістю, майстер-класами або просто спілкуванням.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького