Студенти та викладачі ННІ історії і філософії, як і торік, виконають роль чарівників і виконають побажання маленьких пацієнтів Черкаського обласного дитячого онкогематологічного відділення.

Щоб зібрати на це кошти, вони проведуть у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького благодійний ярмарок.

На зібрані кошти придбають подарунки, які їм замовили дітлахи.

Спробувати себе у ролі благодійників можуть всі охочі — тут публікуються листи дітей. Організатори благодійної акції мають контакти дітей та їхніх батьків, тож кожен може сам вирішити, чим він може допомогти онкохворим дітям.

«Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом», — закликають майбутні історики. Довідки за телефоном: 0967587022

— Катя Лоза, 16 років

Хочу солодощі (без горіхів, без родзинок), цукерки.

— Альбіна Дем’яненко, 6 років

Хочу ляльковий будиночок з аксесуарами і ляльками, з світловими і музичними ефектами.

— Майя Терпак, 3 роки

Хочу набір із догляду за лялькою (пляшечка, памперси і т.д.)

— Альона Притула, 10 років.

Святий Миколай! Прошу, щоб ти мені подарував дитячий намет для ігор або ляльковий дім.

— Ігор Муха, 6 років.

Хочу ролики, (4 колеса в один ряд), 30-36 розмір.

— Богдан Костенко, 5 років

Дорогий Миколай! Подаруй мені робота, будь ласка!

— Даша Дерикіт, 10 років

Хотіла б на святого Миколая побажати всім здоров’я. І ще я хочу маленький подаруночок — махровий халат, розмір s

— Антон Данилюк

Хочу книжку “Алхімік. Секреты бессмертного Николя Фламеля”, автор — Майкл Скотт.

Волошина Лада, 8 років.

Хочу набір кулькового пластиліну і робота з управлінням

— Богдан Олексієнко, 10 місяців

Дитячий розвиваючий музичний мобіль із мультфільму “Смешарики”

— Качковська Аліна, 3,2 року

Дитяча косметика Baby born або дівчаче лего

— Ярослав Махаринець, 11 років

Хочу іграшку “Скелет”

— Батій Діана Ігорівна, 2 роки

Хочу свинку Пепу (м’яку іграшку середніх розмірів)

— Огілько Дарина Сергіївна, 3 роки

Хочу велику ляльку з пишним платтям та довгим кучерявим волоссям, щоб вона співала та рухалася

— Шевчук Алла, 14 років

Хочу молодіжну сумку або ранець.

— Маша Прокопенко, 14 років

Дорогий святий Миколай! Я б хотіла, щоб усі діти видужали. А для себе особисто я хотіла б щипці для вирівнювання волосся.

— Капуловська Віка, 4 роки

Хочу іграшкову пральну машинку висотою не менше 30 см, з дверцятами, що відкриваються/ ORION

— Я Лук’янець Олександр. Мені 18 років.

І у святого Миколая я б хотів попросити допомоги для моїх друзів — Дерикіт Даші і Махаринця Ярослава, і щоб вони швидше видужали!

Джерело: Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького