Завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки проф. А. Г. Морозов, директор центру археологічних пам'яток к.і.н. А. І. Касян зустрілися з директором наукової бібліотеки ім. М. Максимовича доц. Г. М. Голишем, який ознайомив їх з повноколірними картинами-вітражами. Ними оздоблений конференц-зала книгозбірні, де традиційно проходять загальноуніверситетські культурно-просвітницькі й профспілкові заходи.

Вітражі об'єднані темою "Її шляхетність Книга: від давнини до сьогодення" і висвітлюють не лише історію становлення книги і бібліотеки, а й слугують пропагандою книги серед користувачів та учасників масових засобів і занять, а у перспективі стануть частиною експозиції музею історії книги.

Джерело сайт бібліотеки