ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У вівторок, 3 листопада 2020 р. о 13.00 відбудеться засідання науково-методичної ради, а о 14.00 відбудеться засідання вченої ради ННІ міжнародних відносин, історії та філософії в онлайн форматі.

На електронну адресу та Вайбер вам надійде повідомлення з посиланням на конференцію у Meet, що дозволить взяти участь у засіданнях.

Засідання науково-методичної ради

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії

Порядок денний

1. Затвердження тематики магістерських, кваліфікаційних робі стаціонарної форми навчання.

2. Проблеми навантаження викладачів на різних кафедрах (аналіз навчальних планів та їх перспектива).

3. Запобігання академічному плагіату та методи його виявлення у випускових студентських роботах.

4. Вимоги до якості підготовки студентів та навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін в умовах дистанційної форми навчання.

.

Засідання вченої ради

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії

Порядок денний

1. Про роботу кафедр щодо навчально-методичного забезпечення навчального процесу.

2. Про стан профорієнтаційної роботи в інституті та заходи щодо її поліпшення.

3. Вимоги до якості підготовки студентів та навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін в умовах дистанційної форми навчання.