Шановні колеги!

Маємо честь запросити вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції ХІ «Богданівські читання», присвячені 425-річчю від дня народження гетьмана Богдана Хмельницького та 100-річчю Черкаського національного університету.

Читання відбудуться 9-10 грудня 2020 р. у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

До участі запрошуються молоді науковці, аспіранти та студенти старших курсів.

За результатами роботи конференції планується видання збірника матеріалів.

Для участі у конференції необхідно до 1 грудня 2020 р. надіслати на електронну скриньку оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) анкету учасника конференції та тези для публікації у збірнику

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Основні напрями роботи конференції (секції):

1. Гетьман Богдан Хмельницький та його доба.
  2. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького: з іменем Великого Гетьмана до сторічного ювілею.
  3. Методологія, історіографія, джерелознавство та спеціальні галузі історичної науки.
  4. Археологія, етнологія, краєзнавство.
  5. Історія України.
  6. Всесвітня історія. Міжнародні відносини.
  7. Історія освіти, науки та мистецтва.
  8. Філософія.

Контактні особи:   Присяжнюк Юрій Петрович (098 853 19 15);

Хоменко Денис Володимирович (063 026 32 55)