До Дня археолога для студентів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії організували посвяту.

Дійство провели під час проходження практики в межах Черкаської експедиції Інституту археології України спільно з Черкаським археологічним музеєм Середньої Наддніпрянщини та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

Працюючи поряд з досвідченими археологами, студенти успішно опанували методику польових археологічних досліджень та отримали практичні навички. Аби долучитися до археологічної спільноти, студентам довелося виконати ряд завдань.Наприклад, подолати «смугу перешкод археолога», провести зачистку квадрату тощо.

Після успішного виконання завдань, студенти зачитали присягу археолога та отримали грамоту за участь у роботі експедиції.

Дивіться ще: Археологія очима студентів