Будувати мости, щоб знову повертатися туди, де витоки, де друзі, кохання, нові знання і нові можливості, де зроблені перші кроки у доросле життя, бажають випускникам-2020 Черкаського національного вокальний колектив «Мелодія», викладачі та студентська рада університету.

Над музичним дарунком працювали учасники ансамблю «Мелодія» під керівництвом народної артистки України Лідії Зайнчківської, звукорежисерка Анна Прокопчук та відеооператор Руслан Крижанівський.

Цьогоріч Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького випускає 1200 бакалаврів. На жаль, у зв’язку з пандемією ми не можемо зібрати в актовій залі наших випускників, їхніх батьків і друзів на урочисту церемонію вручення дипломів. Але шлемо їм теплі вітання, щирі побажання професійної самореалізації, добра і любові! І нагадуємо, що двері рідної alma mater завжди для них гостинно відчинені!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua