Студенти 3-В курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Мєйнартас Алан та Гук Мілена пройшли марафон від Комітету суспільної ініціативи під назвою: «VI Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря», який тривав з 9 до 12 квітня 2020 року.

Школа майбутнього парламентаря – це освітня платформа, спрямована на отримання якісних та нових знань, спілкування з представниками органів державної влади. Усі вебінари відбувалися у прямих ефірах.

Своїми враженнями поділилася Мілена Гук: «Цей он-лайн форум надав можливість ознайомитися з новими людьми, поспілкуватися з ними та покращити знання в галузі парламентської дипломатії, а також політичної ідеології в Україні та світі».

А Мєйнартас Алан підкреслив, що на форумі панувала чудова атмосфера: «Майстер-клас був прекрасний, ми отримали надзвичайно корисну інформацію щодо емоційного інтелекту в публічній комунікації».

Сухушина Олена,

заступник директора з організації виховної роботи