Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020, рішення Уряду від 25 березня 2020 р. про продовження терміну карантину до 24 квітня 2020 р., було ухвалено рішення про перенесення дат проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з історії серед студентів класичних і педагогічних університетів зі спеціальності «Історія та археологія».

Другий етап Олімпіади, запланований на 5–8 квітня 2020 року відбудеться 4–7 жовтня 2020 року.

4 жовтня – заїзд, реєстрація, поселення учасників Олімпіади;

5 жовтня – вирішення тестових і творчих завдань із всесвітньої історії та археології;

6 жовтня – вирішення тестових і творчих завдань із історії України та археології;

7 жовтня – підведення підсумків, від’їзд учасників Олімпіади.

Телефони для довідок:

• +380974356778 директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Земзюліна Наталія Іванівна
  • +380972202144 відповідальний секретар з проведення Олімпіади Терещенко Тетяна Вадимівна

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.