10 грудня 2019 р. студенти 1 курсу спеціальності "Міжнародні відносини" ННІ міжнародних відносин, історії і філософії разом із викладачами проф. Чабаном А.Ю., доц. Тітікою О.О. та лаборантом Кізяковською Т.В., в рамках вивчення дисципліни "Дипломатична та консульська служба", відвідали музей Т. Г. Шевченка у місті Канів. Навчальна екскурсія видалась надзвичайно цікавою та насиченою. Юні міжнародники віддали данину пам'яті Т.Г. Шевченку на Чернечій горі, ознайомилися з експозицією музею, дізналися про неймовірно цікаві факти життєвого і творчого шляху Великого Кобзаря від І. Д. Ліхового, заступника генерального директора Шевченківського національного заповідника м. Канів, колишнього міністра культури та туризму України, надзвичайного та повноважного посла України в Республіці Білорусь. Також студенти взяли участь у практичному занятті-конференції на тему:"Т.Г. Шевченко - народний дипломат". Щирі емоції, жага до знань та запал майбутніх політологів-міжнародників переповнювали навчальну атмосферу.